Każdy tekst zasługuje na dopieszczenie. Niezależnie czy brakuje mu korekty, redakcji, wersji elektronicznej czy dobrej promocji – wierzę, że każdy powinien być dobrze wydany. Jeśli szukasz pomocy edytorskiej lub związanej z promocją książki – trafiłeś w dobry zakątek internetu. Więcej informacji o mnie znajdziesz tu, a CV tutaj.

Jeśli jesteś zainteresowany, masz pytania lub chcesz się dowiedzieć więcej – napisz do mnie na

kingakasperek[at]gmail.com

Co mogę dla Ciebie zrobić:

Redakcja: dokładne sprawdzenie tekstu (językowe, merytoryczne). Poprawki językowe (błędy gramatyczne, ortograficzne, interpunkcyjne), stylistyczne oraz przeanalizowanie całości tekstu wraz z propozycją ew. zmian (również na poziomie budowy akapitów, rozdziałów itd.). Od 130 zł za arkusz wydawniczy.

Korekta: sprawdzenie tekstu pod względem błędów językowych (gramatycznych, interpunkcyjnych, stylistycznych) oraz naniesienie poprawek. Od 70 zł za arkusz wydawniczy.
Skład książki: skład tekstu książki do formatu PDF, EPUB lub MOBI (bez opracowania graficznego: przygotowania okładki, rysunków itd.) Format PDF lub EPUB/MOBI od 120 zł za arkusz wydawniczy.

Pisanie tekstów:
– użytkowych (na stronę internetową, ulotkę, do katalogu itd.);
– recenzji.
Od 40 zł za stronę.

Promocja książek, wydawnictw, pisarzy:
– w mediach społecznościowych;
– przygotowywanie kampanii promocyjnych;
– kontakt z prasą;
– przygotowywanie tekstów promocyjnych.
Wycena indywidualna.

Redaktor dla self-publishera: self-publishing jest dla mnie bardzo bliskim zjawiskiem. Intensywnie uczestniczę w jego promocji i mam doświadczenie, zdobyte w portalu self-publishingowym Wydaje.pl. Byłam redaktor prowadzącą kilku książek niezależnych autorów, tworzyłam teksty pomagające im w samodzielnym wydaniu książki, tworzyłam porady dotyczące procesu wydawniczego, promocji i dystrybucji. Wiem, że czasem osoby decydujące się na samodzielne wydanie książki potrzebują pomocy w wydaniu tekstu oraz krytycznego spojrzenia na sam tekst. Jeśli znalazłeś się w takiej sytuacji – z chęcią podejmę się tego zadania. Osobom, które chcą samodzielnie wydać swoją książkę, doradzę jak się za to zabrać. Pomogę wybrać odpowiedni sposób promocji oraz kanały dystrybucyjne. A gdy ułożymy plan działania, mogę zająć się realizacją zadań.
Wyceniane indywidualnie. Konsultacja od 50 zł.

Szkolenia: self-publishing, edytorstwo dla początkujących, książka w sieci i literatura najnowsza to moje zainteresowania. Prowadziłam zajęcia, szkolenia, warsztaty z tej dziedziny i z chęcią zrobię to ponownie.

Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie. Niektóre teksty wymagają większych poprawek, inne mniejszych. Czasem skład książki jest prosty, a czasem wymaga uwzględnienia wielu elementów. Tak samo dzieje się z promocją książki – każda publikacja jest inna i wymaga innych środków, które mają ją wypromować. Wycena indywidualna oznacza, że każdą sprawę rozpatruję indywidualnie, a wynikiem tego jest obopólna satysfakcja. Podane ceny są kwotami netto. Przez stronę rozumiem 1800 znaków ze spacjami, zaś arkusz wydawniczy to 40 000 znaków ze spacjami. Możliwe jest wystawienie faktury VAT.

Zapisz się!

Chcę być informowany/a o zbliżających się wydarzeniach organizowanych przez Kingę Kasperek

FreshMail.pl