Chcesz wydać książkę samodzielnie czy w wydawnictwie? A może nawet nie wiesz jakie możliwości przed Tobą stoją i jak wygląda proces wydawniczy? Jedno jest pewne – możliwości jest wiele i z chęcią pomogę Ci wybrać najlepszą.

Współpraca indywidualna

Masz napisaną książkę, która leży od dawna w szufladzie Twojego biurka. Albo właśnie postawiłeś ostatnią kropkę. Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz podzielić się ze światem swoim dziełem. Możliwości jest wiele, zaczynając od wydawnictwa czy self-publishingu. Nie wiesz, która opcja jest dla Ciebie najlepsza? Albo zastanawiasz się jak zaplanować proces wydawniczy? Może wysłałeś swoją książkę do kilku wydawnictw i nie dostałeś odpowiedzi? Zastanawiasz się jak wygląda dystrybucja własnej książki w ramach self-publishingu i z których serwisów skorzystać?

O wszystkich tych problemach i wielu innych możemy porozmawiać w trakcie konsultacji. Konsultacje możemy przeprowadzić bezpośrednio (jeśli jesteś ze Śląska), za pomocą rozmowy telefonicznej lub na Skypie. Najpierw zapoznam się z materiałami związanymi z Twoją książką, dopytam o wszystkie kwestie związane z Twoim doświadczeniem wydawniczym, aby zbudować idealny plan dla Ciebie. Dokonam niezbędnego reaserchu, a wspólnie omówimy rozwiązania. Po konsultacjach otrzymasz gotową strategię działania, którą wyślę Ci w formie maila. Zaoszczędzisz czas, otrzymasz niezbędną wiedzą i rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Koszt: 175 zł (godzina zegarowa), 450 zł (pakiet trzech godzinnych spotkań). 

Redakcja językowa i merytoryczna

Redakcja: dokładne sprawdzenie tekstu (językowe, merytoryczne). Poprawki językowe (błędy gramatyczne, ortograficzne, interpunkcyjne), stylistyczne oraz przeanalizowanie całości tekstu wraz z propozycją ew. zmian (również na poziomie budowy akapitów, rozdziałów itd.). Każdy tekst wyceniam indywidualnie.

Koszt: od 175 zł za arkusz wydawniczy (40 000 znaków ze spacjami).

Recenzja Twojej książki


Sami nie jesteśmy w stanie ocenić potencjału swojego tekstu. Dlatego warto oddać go w ręce profesjonalisty, który oceni jego mocne i słabe strony, skupiając się na miejscach do poprawy oraz oceni książkę w kontekście szeroko rozumianej literatury i szans na rynku książki. Recenzja obejmuje dokładną lekturę książki oraz przygotowanie tekstu (zawierającego ocenę, mocne i słabe strony, książki podobne, sugestie) na ok. 4 strony standardowego maszynopisu.

Koszt: 450 zł.

Wydawnictwa, z którymi współpracowałam

Polecają mnie

Psst! Podane ceny są kwotami netto. Możemy podpisać umowę lub mogę wystawić Ci fakturę. Przy większych zleceniach możemy negocjować ceny. Jeśli jesteś zainteresowany usługą, której nie wymieniłam – napisz do mnie. Na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz do mnie!

czesc@kingakasperek.pl

Zapisz się!

Chcę być informowany/a o zbliżających się wydarzeniach organizowanych przez Kingę Kasperek

FreshMail.pl